Функції Inura

image not found
передбачення на день

Почніть День Енергійно

Inura допомагає розпочати день з розумінням, як зірки впливають на ваше життя. Отримайте детальні прогнози та персональні рекомендації для успішного подолання труднощів та використання можливостей.

image not found
чат передбачень

В режимі реального часу

Чат передбачень Inura пропонує персональні поради та рекомендації, приносить ясність у заплутаний світ. Невелика допомога може сильно змінити ситуацію: Inura готова підтримати вас своєю думкою, адаптованою до поточних подій.

image not found
натальна карта

Розкрийте космічний план

Inura створює деталізовану натальну карту з інформацією про небесні впливи в момент вашого народження. Вона також спрощує складні елементи натальної карти, що робить їх більш зрозумілими.

image not found
книга сновидінь

Розгадайте Мову Снів

Inura пояснить, що означав ваш сон. З функцією книги сновидінь від Inura ви більше не будете мучити себе питаннями та припущеннями. Отримайте чіткі та змістовні інтерпретації ваших снів.

image not found
СУМІСНІСТЬ

Відкрийте для себе гармонійний союз

Inura допомагає виявити сильні та слабкі сторони відносин. З функцією сумісності Inura ви отримаєте інсайти, які допоможуть вам створити відносини, про які ви давно мріяли.

image not found
тотемна тварина

Знайдіть наставника

У всі часи люди та племена закликали своїх тотемних тварин для підтримки. Відкрийте для себе мудрість вашої тотемної тварини за допомогою відповідної функції Inura.

Ми раді повідомити про нову безкоштовну версію